Kindy Kids Mrsha Mello

2.499 ден Со ДДВ

Запознајте ја Марша Мело и откријте го светот на Kindi Kids и нивното Виножито Кинди. Обожава cupcakes, особено замрзнати со цреши одозгора! Извадете ја нејзината торта од обвивката и држете ја до устата и гледајте како јаде цреши! Има и облека што може да се менува и чевли што може да се отстранат!

Нема на залиха

Спореди
SKU: ME50009 Категории , ,
Бренд: Kindy Kids
Бренд: