Kindy Kids Jessicake

2.499 ден Со ДДВ

Запознајте ја Jessicake и откријте го светот на Kindi Kids. Обожава cupcakes, особено замрзнати со цреши одозгора! Извадете ја нејзината торта од обвивката и држете ја до устата и гледајте како јаде! Има и облека што може да се менува и чевли што може да се отстранат!

На залиха

Compare
Шифра: ME50008 Категории: , ,
Бренд:: Kindy Kids
Brands