Kindy Kids Donatina

2.499 ден Со ДДВ

Donatina со симпатична фигура на главата и 2 фигури Shopkins. Извлечете ја лажицата, однесете ја до нејзината уста и гледајте како јадењето исчезнува од лажицата магично!

На залиха

Спореди
Шифра: ME50006 Категории: , , Ознака:
Бренд:: Kindy Kids
Brands