Kidzlabs Quicksand And Volcano

799 ден Со ДДВ

Изградете го овој неверојатен базен со жив песок. Експериментирајте гледајќи како скелетите на диносаурусите полека тонат во базенот. Забавувајте се кога ќе ги откопате за да ги соберете. Создадете праисториска сцена со фигурини од диносауруси и вулкан што еруптира.

2 на залиха

Спореди
SKU: 4M03365 Категории , , Ознака:
Бренд:: 4M
Brands