Kidzlabs Magnet Science

799 ден Со ДДВ

Одличниот комплет KidzLabs содржи супер сет магнети што може да се трансформира за да изврши 10 забавни експерименти и игри. Направете магнет за чевли со супер моќ или стапче за магнет. Толку многу одлични начини да експериментирате со магнети.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 4M03291 Категории , ,
Бренд:: 4M
Brands