Kidzlabs Light Kaleidoscope

799 ден Со ДДВ

Создадете спектакуларни прикази на бои со овој неверојатен светлосен калеидоскоп. Моделите не се само убави, тие ја демонстрираат фасцинантната наука за основните бои.

Нема на залиха

Спореди
Шифра: 4M03382 Категории: , , Ознака:
Бренд:: 4M
Brands