Kidzlabs Human Torso Anatomy

799 ден Со ДДВ

Бидете помлад хирург. Проучете го специјално дизајнираното човечко торзо, кое доаѓа со компактна кутија за носење. Трансформирајте го во оперативна табела. Забавувајте се испитувајќи ги органите!

На залиха

Compare
Шифра: 4M03373 Категории: , ,
Бренд:: 4M
Brands