KidzLabs Balancing Robot

799 ден Со ДДВ

Подгответе се за забава со овој комплет за градење роботи за балансирање од 4M. Воодушевете ги пријателите и семејството со овој талентиран робот акробат, кој може да изведе трикови кои пркосат на гравитацијата.

На залиха

Compare
Шифра: 4M03364 Категории: , ,
Бренд:: 4M
Brands