KidzLab Catapult Making Kit

799 ден Со ДДВ

Изградете и управувајте со сопствен катапулт, што е средновековно воено оружје. Воодушевете ги пријателите со вчитување на вашиот катапулт и отпуштете топка од пет метри или повеќе!

На залиха

Compare
Шифра: 4M03385 Категории: , ,
Бренд:: 4M
Brands