Kid Board Gazelle S Black black

7.299 ден Со ДДВ

Cybex Kid board е кул додаток совршен за постари браќа и сестри кога ќе се изморат. Лесно се закачува на рамката од Gazelle и се преклопува кога не е потребно, едноставен за прицврстување и одвојување.

1 на залиха

Спореди
БРОЈ: CY520004070 Категории: , , Достапно:
Бренд: Cybex
Бренд: