Kia Fighter

2.389 ден Со ДДВ

Овој неверојатен сет LEGO NINJAGO Legacy се карактеризира со авион и 2 нинџа и 2 акциони фигури од ниндроид воинот. Вашата мала нинџа ќе биде воодушевена додека играат со низа акциони играчки, вклучувајќи нинџа авиони, механизми, возила и змејови.

На залиха

Спореди
Шифра: 20LEG71704 Категории: , , Ознаки: , ,
Бренд:: Lego
Brands