Каса регистер со звук и светло

865 ден Со ДДВ

Каса регистер за идните продавачи со звук и светло. Касата има звучни и светлосни ефекти, кои ја прават играта пореална и позабавна.

На залиха

Compare
Шифра: MGZ383448 Категории: , ,
Бренд:: Останато