Камион шлеп служба со звук и светло

499 ден Со ДДВ

Камион за влечење со звук и светлина. За да го вклучите моторот, доволно е да го преминете камионот на подот неколку пати, а потоа да го оставите камионот да оди сам. На задниот дел од камионот, има кука за прицврстување на други автомобили, со рачка.

На залиха

Compare
Шифра: MGZ991625 Категории: , ,
Бренд:: Останато