Камион багер со звук и светло

499 ден Со ДДВ

Камион багер за идните градители. Камионот има звучни и светлосни ефекти, кои ја прават играта пореална и позабавна.

На залиха

Compare
Шифра: MGZ818230 Категории: , ,
Бренд:: Останато