JCB Градежно возило – Миксер

659 ден Со ДДВ

Висококвалитетна, интерактивна и реална градежна машина JCB со светлосни и звучни функции – незаменлива на кое било градилиште!

На залиха

Compare
Шифра: HL1417130 Категории: , ,
Бренд:: Teamsterz
Brands