Jay’s Storm Fighter

3.259 ден Со ДДВ

Изградете го сетот Jorm’s Storm Fighter, уникатен нинџа авион со кабина и 4 минифигури со оружје и впуштете се во класичната нинџа акција.

Нема на залиха

Compare
Шифра: 19LEG70668 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands