Jay Avatar – Arcade Pod

749 ден Со ДДВ

Овој сет LEGO NINJAGO се одликува со мини аркадна машина, плус Digi Jay и ексклузивни мини-фигури Avatar Jay за возбудливи авантури од Prime Empire!

На залиха

Compare
Шифра: 20LEG71715 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands