J.B.’s submarine

1.689 ден Со ДДВ

Добредојдовте во светот на Hidden Side, каде што физичките и дигиталните светови се спојуваат. Овој сет комбинира поставување подморница и морско дно со напредна технологија на апликации за неверојатно искуство со зголемена реалност. Неверојатна интерактивна играчка за составување.

На залиха

Compare
Шифра: 20LEG70433 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands