Indominus Rex™ against Ankylosaurus

7.999 ден Со ДДВ

Младите градители можат да ги замислат класичните моменти од филмотJurassic World со овој сет Indominus rex vs. Ankylosaurus. Станицата за распоредување на жиросферата има влезен турникет и активирање за лансирање со минифигура внатре. И, децата ќе сакаат да играат битки со диносаурусите LEGO Jurassic World со фигури на Indominus rex и Ankylosaurus.

Нема на залиха

Спореди
Шифра: 21LEG75941 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands