Ice Cream Cart

649 ден Со ДДВ

Дозволете им на малите градители да уживаат во кул храна во жешкиот ден со овој сет. Овој сет за играчки за сладолед доаѓа со топки, шишарки и врвови од мраз за креативна забава. Децата можат да се дружат со минифигура на Стефани и да и помогнат да ги продаде своите вкусни замрзнати задоволства.

На залиха

Compare
Шифра: 20LEG41389 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands