Hungarian Horntail Triwizard Challenge

2.849 ден Со ДДВ

Дајте му можност на вашиот млад обожавател на Хари Потер да се бори со еден од најопасните змејови во волшебничкиот свет. LEGO® Хари Потер Hungarian Horntail Triwizard Challeng е одличен подарок за деца исполнет со магични авантури.

Нема на залиха

Compare
Шифра: 19LEG75946 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands