High Chair – Orange

9.690 ден Со ДДВ

Дајте му на вашето дете пријатно место за време на оброкот со семејството! Овој висок стол има уникатен дизајн на дрво, овозможувајќи совршено вклопување за детето. Како што расте вашето дете, можете да го прилагодите безбедносниот ремен и да ја смените положбата на потпирачот за нозе со одвртување и само свртување на друга страна.

1 на залиха

Спореди
SKU: PLAN8705 Категории , , Ознака:
Бренд:: Plan Toys
Brands