Height & Depth Blocks

1.190 ден Со ДДВ

Сетот се состои од 6 дрвени блока, што е одличен начин да го запознаете вашето дете со споредување и мерење на големината на предметот.

На залиха

Compare
Шифра: PLAN5377 Категории: , ,
Бренд:: Plan Toys
Brands