Heartlake City Movie Theater

3.399 ден Со ДДВ

Децата можат да замислат дека присуствуваат на филмска премиера со сетот Heartlake City Movie Theater. Се одликува со арт-деко кино опремено со автентични детали, како што се вип област и киоск за пуканки. Доаѓа комплетно со старлета, подготвена да потпише автограми за обожаватели. Сетот содржи се што е потребно за една гламурозна ноќ на кино.

На залиха

Compare
Шифра: 21LEG41448 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands