Heartlake City Bakery

1.517 ден Со ДДВ

Овој сет lego пекарница е преполн со привлечни детали за градење. Сетот содржи слатки додатоци за пекара, вклучувајќи перек, сад, шлем, кригла, топче сладолед, кроасан, торта, пита, коска за кучето и 3 мини фигуриод кои и симпатична фигура на куче, за неограничена забава во улогата.

На залиха

Compare
Шифра: 21LEG41440 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands