Hatchimals Pixies – Сирена сет

1.099 ден Со ДДВ

Овие прекрасни сирени имаат шарени опашки што навистина можете да ги четкате, мавтајќи со светкави крилја и светкави опашки. Отворете го јајцето и подигнете ја вашата совршена Пикси за да ги откриете сите нејзини изненадувања. Откријте го нејзиниот кревет со морска тематика и три светкави додатоци, компактен во форма на морска ѕвезда што се отвара и затвора, круна и чешел.

На залиха

Compare
Шифра: SN6059801 Категории: , ,
Бренд:: Hatchimals
Brands