Hatchimals Colleggtibles Secret Surprise

1.499 ден Со ДДВ

Откриете ги слоевитите тајни скриени во ова Hatchimals јајце. Што се крие во него? Прекрасна и уникатна галантерија за вашите животни. Соберете лушпи од јајца и украсете го светот на Хачатопија со нив. Благодарение на сите елементи на овој сет, светот од бајките ќе биде реален како и секогаш. Од вас зависи како ќе изгледа вашата верзија на Хачтопија. Соберете ги сите комплети и ќе ги откриете сите тајни на овој прекрасен свет.

На залиха

Compare
Шифра: SN6047125 Категории: , ,
Бренд:: Hatchimals
Brands