Green Science Dynamo Torch

799 ден Со ДДВ

Претворете обичен мотор за играчки во генератор што го претвора движењето на рацете во електрична енергија и напојува сијалица. Без батерија, без загадување. Генераторот може да се користи како одличен факел за итни случаи.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 4M03263 Категории , ,
Бренд:: 4M
Brands