Grean Rocket

799 ден Со ДДВ

Еко-ракетата е модел на 4М за само-склопување на неверојатна ракета од материјали што никогаш не би претпоставиле! Само со непотребни пластични шишиња и списание или весник, можете да изградите моќна ракета што може да полета до 25 метри во висина.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 4M03298 Категории , ,
Бренд:: 4M
Brands