Goo Jit Zu Versus

1.899 ден Со ДДВ

Хероите на Goo Jit Zu се најмеките и најрастегливите акциони фигури досега! Секој лик има уникатно полнење со различна текстура и чувство. Има два сета по два Goo Jit Zu херои за собирање. Сетовите се продаваат одделно, соберете ги!

Нема на залиха

Спореди
SKU: GO041036 Категории , ,
Бренд:: Goo Jit Zu
Brands