Goo Jit Zu Supagoo Blazagon

2.989 ден Со ДДВ

Goo Jit Zu Supergoo Blazagon е врвниот херој: најмоќен од секој лик, тој е подготвен да го победи злото и да го спаси денот. Голем и супер растеглив. Истегнете го за напаѓање со светла и звуци!

Нема на залиха

Спореди
Шифра: GOO41012 Категории: , ,
Бренд:: Goo Jit Zu
Brands