Goo Jit Zu Marvel Hero asst

1.399 ден Со ДДВ

Суперхероите на Марвел и Goo Jit Zuu Heroes ги здружија силите и ја донесоа поставата на најраспространетите суперхерои досега! Секој Marvel лик може да се растегне до 3 пати во големина и се враќа во првобитната форма!

Нема на залиха

Спореди
БРОЈ: GOO41200 Категории: , ,
Бренд: Moose