Goo Jit Zu Hero

949 ден Со ДДВ

Хероите на Goo Jit Zu се најмеките и најрастегливите акциони фигури досега! Секој лик има уникатно полнење со различна текстура и чувство. Има 7 Goo Jit Zu херои за собирање. Фигурите се продаваат одделно, соберете ги сите!

Нема на залиха

Спореди
SKU: GO041034 Категории , ,
Бренд:: Goo Jit Zu
Brands