Goo Jit Zu Hero asst

899 ден Со ДДВ

Хероите на Goo Jit Zu се најмеките и најрастегливите акциони фигури досега! Секој лик има уникатно полнење со различна текстура и чувство. Има 13 Goo Jit Zu херои за собирање. Фигурите се продаваат одделно, соберете ги сите!

Нема на залиха

Спореди
SKU: GOO41011 Категории , , Ознака:
Бренд:: Goo Jit Zu
Brands