Golden Mech

3.415 ден Со ДДВ

Овој силен LEGO NINJAGO Mech поседува катана и е придружуван од 4 минифигури за децата да можат да пресоздаваат приказни спакувани во акција од градот NINJAGO!

На залиха

Compare
Шифра: 20LEG71702 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands