Gold Snack Tray Black

3.999 ден Со ДДВ

Бампер бар со дел како послужавник и држач за исправена чаша. Можете да поставите пијалок, храна, па дури и играчки кога сте во движење.

На залиха

Спореди
Шифра: CY519002906 Категории: , Ознака:
Бренд:: Cybex
Brands