Glow In The Dark Moon & Stars

249 ден Со ДДВ

Украсете го вашиот ѕид или таван на вашата соба со овие флуоресцентни налепници во форма на месечина и ѕвезди, фаќајќи природна светлина, ќе ја направат вашата соба осветлено небо.

На залиха

Спореди
SKU: 4M05229 Категории , , Ознака:
Бренд:: 4M
Brands