Giocam – Релаксатор

6.999 ден Со ДДВ

Cam Giocam е релаксатор кој се користи од раѓање до 9кг. Релаксаторот е со потпирач за грб прилагодлив во 3 позиции и мека ткаенина. Има ремен со 3 точки на безбедност и лента со отсранливи играчки. Со безбедносен механизам се избегнува случајно затворање на производот и спрењено е лизгањето од гумените влошки поставени на основата на релаксаторот.

На залиха

Спореди