Ghost Train Express

6.519 ден Со ДДВ

Овој неверојатен сет со воз располага со кул, високотехнолошки детали кои привлекуваат духови за да инспирираат часови имагинативна игра. И со 5 минифигури акцијата може да започне веднаш. Составете го и играјте со физичкиот сет но потоа оживејте го додека го гледате преку апликацијата AR.

4 на залиха

Спореди
SKU: 19LEG70424 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands