Gb Sila 4, Posh Pink

16.990 ден Со ДДВ

Gb Sila 4 е урбанa количка , совршена градските улици но и за на калдрми или селски патишта. За шопинг, патување со деца на јавен превоз или едноставно истражување на градот, Sila 4 ??секогаш ќе ви биде од помош. Благодарение на затворањето со една рака, Sila 4 може да се свитка за неколку секунди, оставајќи ја другата рака слободна. Количката има пространата корпа за купување и XXL тенда UVP 50+ заштита. Рачката за управување се прилагодува на 3 висини.

1 на залиха

Спореди
SKU: GB616225006 Категории , , Ознака:
Бренд:: Gb
Brands