Gb Qbit, Saphire Blue

12.990 ден Со ДДВ

Gb Qbit количка за родители кои бараат лесен шетач за патувања, лесен за употреба, погоден и за разновиден урбан начин на живот и како совршен придружник за патување. Qbit може да се преклопи во компактен пакет со големина на чанта во едно брзо движење. Преклопената единица може да се смести насекаде, најмалите багажници на автомобилите, под седиштето на воз или, ако сте дома, под скалите. Со иновативната техника на преклопување може да се управува само со едната рака и да се трансформира Qbit во компактен и самостоен пакет за неколку секунди. Неговата пространа корпа за купување ви овозможува да ги чувате вашите предмети. Пространа и пријатна за деца, компактна и лесна за носење за родителите

1 на залиха

Спореди
SKU: GB618000429 Категории , , Ознака:
Бренд:: Gb
Brands