GB Qbit +, Dragon Red

14.990 ден Со ДДВ

Qbit + ги има сите придобивки на помалата Qbit, со дополнителни премиум функции дизајнирани за максимална удобност и безбедност. Оваа компактна количка е преполна со список на паметни карактеристики, вклучувајќи и потпирач за грб со вистински легната позиција погодна од раѓање и поголеми тркала што нудат удобност и безбедност од првата фаза. Супер компактниот систем на преклопување може да се управува со користење само на едната рака, оставајќи ја другата рака слободна. Неговата пространа корпа за купување ви овозможува да ги чувате вашите предмети. Пространа и пријатна за деца, компактна, лесна и лесна за носење за родителите

1 на залиха

Спореди
SKU: GB616240009 Категории , , Ознака:
Бренд:: Gb
Brands