Gb Qbit + All City, Night Blue

14.499 ден Со ДДВ

Gb Qbit + All City комбинира удобност, квалитет и компактност, а главната и фундаментална разлика помеѓу оваа количка и GB Qbit + All Terrain – се единечни тркала, кои толку многу недостасуваа во градските прошетки. Оваа компактна количка е преполна со список на паметни карактеристики, вклучувајќи и потпирач за грб со вистински легната позиција погодна од раѓање. Супер компактниот систем на преклопување може да се управува со користење само на едната рака, оставајќи ја другата рака слободна. Неговата пространа корпа за купување ви овозможува да ги чувате вашите предмети. Пространа и пријатна за деца, компактна и лесна за носење за родителите.

На залиха

Види желботека
Compare
Шифра: GB619000149 Категории: , ,
Бренд:: Gb
Brands