Gb Pockit, Silver Fox Grey

11.990 ден Со ДДВ

Најмалата летна количка на светот според Гинисовата книга на рекорди Gb Pockit. Со два едноставни чекори се претвора во ултракомпактен пакет кој тежи само 4,3 килограми. Направена од издржливи материјали, стручно дизајнирани, што ја прави мала но силна. Pockit е идеална за патувања со воз, авион или едноставно посета на омилените кафулиња. Наменета за дечиња од 6 месеци до 4 години (односно од 6 до 17 килограми).

На залиха

Compare
Шифра: GB618000503 Категории: , , Ознака:
Бренд:: Gb
Brands