Gb Pockit, Dragonfire Red

9.592 ден Со ДДВ

Најмалата летна количка на светот според Гинисовата книга на рекорди Gb Pockit. Со два едноставни чекори се претвора во ултракомпактен пакет кој тежи само 4,3 килограми. Направена од издржливи материјали, стручно дизајнирани, што ја прави мала но силна. Pockit е идеална за патувања со воз, авион или едноставно посета на омилените кафулиња. Наменета за дечиња од 6 месеци до 4 години (односно од 6 до 17 килограми).

На залиха

Спореди
Шифра: GB616230003 Категории: , , Ознака:
Бренд:: Gb
Brands