Gb Pockit+ All-City, Fashion Edition Desert Night

13.599 ден Со ДДВ

Уникатниот дизајн на Pockit + All City Fashion Edition и неверојатниот лесен дизајн, може да биде опремен со безброј опции и додатоци кои сигурно ќе ги задоволат вашите различни потреби и ќе одговара на вашиот животен стил, обезбедувајќи сеопфатна погодност за вашите деца. Pockit + All City има прилагодлив потпирач за грб за да му обезбеди крајна удобност на бебето. Ултра-лесната рамка на количката дава можност да ја користите скоро насекаде. Уникатните тркала на Pockit + All City се дизајнирани за родители кои се во движење, со предни суспензии и тенки тркала е идеален за мазни градски површини. И кога ќе дојде време за полетување, единствениот ултра-компактен механизам за преклопување го прави Pockit + All City компатибилен со багажот во авионската кабина. Карактеристиката на полу-лежечка положба на Pockit + All City значи дека седиштето се потпира во бесконечни позиции во позиција за мирување со прилагодување на удобноста.

На залиха

Compare
Шифра: GB620000061 Категории: , ,
Бренд:: Gb
Brands