Gb Pockit Air All Terrain, Rose Red

11.999 ден Со ДДВ

Револуционерниот ултра-компактен механизам за преклопување на Pockit Air All-Terrain ја намалува количката во пакет во форма на чанта за неколку секунди и е во согласност со рачниот багаж во авион. Со тежина од само 4.7 кг, Pockit Air All-Terrain е совршен придружник за патување. Неговата супер лесна рамка е лесна за маневрирање, подигнување и носење. Совршена за во градот, на одмор или кога сте било каде во движење. Потпирачот за грб на Pockit Air-All Terrain е дизајниран со ткаенина што диши која обезбедува удобност за вашето дете дури и во топлите денови. Наменета за дечиња од 6 месеци до 4 години (односно од 6 до 17 килограми).

1 на залиха

Спореди
SKU: GB619000265 Категории , , Ознака:
Бренд:: Gb
Brands