Gb Pockit + Adapter

1.390 ден Со ДДВ

Адаптери за Gb Pockit + овозможуваат лесна и брза инсталација на седиште за автомобил гр. 0+ од Gb или Cybex на рамката на количките.

На залиха

Compare
Шифра: GB617000112 Категории: , ,
Бренд:: Gb
Brands