Gb Parasol Black

2.990 ден Со ДДВ

Чадор за количка кој може да се инсталира со едноставен „клик“, се прилагодува во повеќе позиции и е опремен со UVP50 + заштита од сонце.

На залиха

Compare
Шифра: GB616435002 Категории: , ,
Бренд:: Gb
Brands