Gb Maris Dragonfire Red

33.990 ден Со ДДВ

GB количката за бебе Maris ги комбинира иновативноста на моделот и флексибилноста во движењето. Количката ви нуди најзгодни и практични функции за да одговараат на вашето секојдневие. Комбинира удобност, практичност и модерен дизајн. Мекото седиште е направено од ткаенина која диши и има удобни безбедносни ремени кои не ги ограничуваат движењата на бебето, но ја гарантираат неговата безбедност. Замислете ја леснотијата со која ќе можете да ја користите, без оглед на теренот и местото каде што пешачите. Тесните простори во продавниците, подвижните скали и лифтовите нема да бидат пречка за вас. Потпирачот за грб и потпирачот за нозе лесно може да се прилагодат за да се постигне идеална позиција. Можете да го смените правецот на седиштето за неколку секунди, во зависност од тоа дали сакате детето да гледа во вас или во спротивна насока. Корпата за пазарување XXL и функцијата за прилагодување на навалување со една рака се дополнителни карактеристики на количката. Висината на седиштето на Марис е дизајнирана да одговара совршено на повеќето стандардни маси за јадење (80 см), што го прави многу удобно за во ресторани како и дома. Марис може да се преклопи во компактна форма со само една рака. Преклопената количка потоа може да стои исправена сама по себе и да се постави на удобно место поради малата големина.

Нема на залиха

Спореди
SKU: GB616210004 Категории , , Ознака:
Бренд:: Gb
Brands